Генеральна прокуратура України викликала народного депутата Михайла Добкіна 25 липня на допит у справі про нібито замах на експрезидента Віктора Януковича.

Відповідна повістка оприлюднена на сайті ГПУ.

«Вам необхідно з`явитися 25 липня 2019 об 11:00 в управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України для допиту в якості свідка в кримінальному провадженні №42015000000001067», — йдеться у повістці.

Нагадаємо, у грудні 2018 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не прийшов на допит у Генпрокуратуру у справі стосовно нібито замаху на екс-президента Віктора Януковича у Харкові.

У червні 2018 року ексохоронець президента-утікача Януковича Сергій Бернацький заявив, що на Януковича планувався замах у 2014 році у Харкові, де мав відбутись «З’їзд депутатів» у Палаці спорту. Тоді візит Януковича скасували через інформацію про підготовку на нього замаху.

За словами колишнього охоронця, він спілкувався з ексначальником штабу безпеки президента Володимиром Павленком, який сказав, що до його прибуття в Палац спорту в Харкові там вже були близько 200 невідомих осіб. Серед них була група, яка мала вбити Януковича під час з’їзду.

Поділитись: