Політика

ГПУ завершила досудове слідство у справі екс-глави Нацбанку Арбузова

Юрій Луценко
Політика/ГПУ завершила досудове слідство у справі екс-глави Нацбанку Арбузова
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування у справі колишнього глави Національного банку Сергія Арбузова.

Після ознайомлення з матеріалами провадження справу передадуть до суду.

Підозрюється екс-глава Нацбанку за статтями 27 та 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна). За даними прокуратури, його дії спричинили збитків Нацбанку на 200 мільйонів гривень.

Як повідомляли «Наші гроші», Арбузова підозрюють в тому, що він в 2011 році незаконно створив  телерадіоорганізацію Національного банку України у вигляді ТОВ «Банківське телебачення». До 2013 року Арбузов розтратив державні гроші Нацбанку в розмірі 220 мільйонів гривень, перераховуючи їх з банку до статутного капіталу ТОВ.

У січні 2018 року Україна оголосила в розшук екс-прем’єр-міністра України Миколу Азарова та екс-главу Національного банку України Сергія Арбузова. 

Досудове розслідування проти екс-голови Нацбанку Арбузова Генпрокуратура почала у лютому 2016 року. Його підозрюють у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем. А у травні 2017-го Генпрокуратура повідомила про підозру екс-голові Нацбанку Арбузову.

Азарова підозрювали у зловживанні службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки у зв’язку із незаконним рішенням припинити перевірку підприємства «Антонов». Його майно та житло в Києві арештували. Пізніше суд дозволив арештувати швейцарські рахунки сина екс-прем'єра Азарова

Більше про:
# Сергій Арбузов
Пов`язані новини