Греція та Чорногорія планують офіційно розпочати туристичний сезон з 1 липня.

Влада Греції підготувала детальний план обережного перезавантаження туристичної галузі на тлі пандемії коронавірусу, пише Ekathimerini. План, який склали Міністерство туризму та Національна організація охорони здоров’я Греції, передбачає суворі правила для ресторанів, пляжів, готелів, інших місць розміщення туристів, а також транспорту.

Уряд розглядає варіант прийому туристів тільки в тому випадку, якщо вони пройшли тест на COVID-19 й мають негативний результат. Туристам хочуть вимірювати температуру після прибуття до країни. Якщо під час відпочинку у туристів виникнуть симптоми хвороби, їх планують переміщати до карантинних закладів.

Прем’єр-міністр Чорногорії Душко Маркович заявив, що його країна готується почати свій туристичний сезон вже в найближчі тижні, передає La Libre. Насамперед країна розрахує на туристів із сусідніх Сербії та Боснії.

Станом на 17 год 11 травня у Греції зафіксовано 2 716 випадків інфікування: 1374 людини одужали, 151 — померла, хворіє ще 1191 людина. У Чорногорії було лише 324 інфікованих: 290 вже одужали, 9 — померли, ще лікуються 25 людей.

Поділитись: