Національний банк України ослабив офіційний курс гривні, встановлений на 22 квітня, на 1 копійку.

Про це йдеться у аналітичних даних Національного банку України.

Так, 22 квітня офіційний курс гривні складе 26,85 гривні за долар. За євро Нацбанку пропонує віддавати 30,21 гривні. Станом на 19 квітня долар коштував 26,84 гривні, а євро — 30,19 гривні.

У банківських обмінниках долар та євро також торгуються на тому ж рівні. Середній курс долара в банках складає 26,9/27,2 гривні, а середній курс євро — 30,1/30,7 гривні. Зміна курсу була в межах 5 копійок.

Раніше повідомлялось, що після рішень судів на користь Ігоря Коломойського у справі про націоналізацію ПриватБанку курс долара зріс на 15 копійок. Однак потім у Нацбанку повідомили, що суттєвого впливу ця подія на курс гривні не зробила.

По Україні Центрвиборчком уже опрацював 90.83% електронних протоколів голосування у другому турі президентських виборів. Володимир Зеленський обганяє Петра Порошенка на понад 48%.

Нагадаємо, Порошенко зателефонував Зеленському і привітав його з перемогою на виборах. Зеленський заявив, що вдячний йому за це. Також він не виключив того, що може призначити Порошенка на ту чи іншу посаду в уряді, якщо «цього забажає суспільство».

Поділитись: