Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман був присутній на з'їзді «Народного фронту». Зазначимо, що 29 січня він був на форумі «Блоку Петра Порошенка».

На запитання журналіста Громадського, чому він присутній на форумі «Народного фронту», Гройсман сказав, що він там «як голова коаліційного уряду».

Зазначимо, що одне з питань з'їзду — висунення кандидата у президенти. Прем'єр раніше підтримав висунення у президенти Петра Порошенка.

Під час свого виступу на з'їзді Гройсман зазначив, що «Народний фронт» та уряд «разом забезпечать стабільність на час виборів в Україні». Він не залишився на голосування, під час якого мали обрати, кого «Народний фронт» висуне кандидатом у президенти.

Нагадаємо 29 січня чинний президент Петро Порошенко оголосив про свою участь у президентських виборах навесні 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ #ВибориБезБрехні: перевіряємо заяви Зеленського, Тимошенко, Порошенка та інших

Згідно з останніми опитуваннями групи «Рейтинг», шоумен Володимир Зеленський має найбільший рейтинг: він випередив лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко та чинного президента Петра Порошенка. Опитування Центру досліджень «Социс», Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та Центру Разумкова також показало, що Зеленський лідирує. Другий у рейтингу чинний президент Петро Порошенко, який обігнав лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський, Порошенко і Тимошенко: що означають нові рейтинги

31 грудня в Україні розпочалась передвиборна кампанія. Президентські вибори в Україні відбудуться 31 березня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як не дати себе обдурити: вісім порад експертів про читання соціологічних рейтингів

Центральна виборча комісія раніше зареєструвала кандидатами в президенти 28 претендентів: лідерку партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко, Володимира Зеленського від партії «Слуга Народу», лідера Радикальної партії Олега Ляшка, лідера Соціалістичної партії України Іллю Киву, кандидата від партії «Опозиційний блок — Партія миру та розвитку» Олександра Вілкула, депутата з фракції «БПП» Аркадій Корнацький, лідера партії «Народний контроль» Дмитра Добродомова та Олександра Мороза — лідера партії «Соціалістична партія Олександра Мороза», екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, міськголову Львова Андрія Садового, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, депутата Євгенія Мураєва, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата, члена партії УКРОП Віталя Купрія, а також депутатку Ольгу Богомолець та засновника партії «5.10», бізнесмена Геннадія Балашова, екс-главу ДФС Романа Насірова, екс-директора гірськолижного курорту «Буковель» Олександра Шевченка, члена фракції «Опозиційний блок», народного депутата Юрія Бойка, лідера партії «Основа» Сергія Таруту, заступника голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Романа Кошулинського, самовисуванця Олександра Данилюка та екс-депутатку Інну Богословську та екс-главу Служби безпеки Ігоря Смешка, голову Патріотичної партії України Миколу Габера та Юрія Дерев’янка від партії «Воля».

Поділитись: