Прем'єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив колишнього президента Петра Порошенка у бажанні створити політичний скандал через недопущення віцепрем'єр-міністерки з європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе на саміт Україна-ЄС.

Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV.

Гройсман заявив, що він міг би втрутитися в ситуацію і посприяти її вирішенню, якби Климпуш-Цинцадзе звернулася до нього, але вона «свідомо не звернулась до нього і влаштувала скандал».

«Більш того, як тільки вона влаштовує цей скандал, поруч випадково — підкреслюю — випадково знаходяться дві відеокамери: «5 каналу» і «Прямого». Це наводить мене тільки на одну думку — що було бажання не взяти участь у роботі саміту, а влаштувати скандал. Можу сказати єдине: автора цього скандалу я знаю — це Петро Олексійович Порошенко, на превеликий жаль», — стверджує Гройсман.

Він також заявив подібні «підкилимні інтриги» від Порошенка постійно були спрямовані на його адресу. Порошенко наразі не прокоментував ці звинувачення.

Прес-секретар Гройсман Василь Рябчук зазначив у Facebook, що «дуже дивно», що урядовиця не знає, що склад делегації на саміт Україна — ЄС формує президент, а не прем’єр-міністр.

«Тому її слова виглядають не більше ніж політичною грою кандидата в народні депутати від партії Петра Порошенка з сумнівною метою набрати додаткових балів», — додав Рябчук.

Нагадаємо, напередодні Климпуш-Цинцадзе не пустили на саміт Україна-ЄС в Маріїнський палац у Києві. Вона звинуватила у цьому прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Поділитись: