«Східне партнерство» святкує 10-річчя свого існування. Проект, заснований з метою зблизити з Євросоюзом його східних сусідів, охоплює Україну, Молдову, Грузію, Білорусь, Вірменію та Азербайджан. Усі ці країни за 10 років досягли різного у взаєминах з ЄС, і в річницю Східного партнерства дедалі гучніше звучать заклики реформувати його. Сьогодні о 20:15 говоримо про досягнення і майбутнє проекту.

Про «Східне партнерство» ведуча Ольга Токарюк говоритиме з журналісткою Громадського Людою Корнієвич, яка перебуває у Брюсселі, та гостем студії Дмитром Шульгою, директором Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Також у програмі:

  • Помпео в Сочі. З якою метою Держсекретар США вирушив до Росії та що говоритимуть про Україну?
  • Нова халепа для Ассанжа. Чому Швеція вимагає видати їй засновника Wikileaks?
  • «Євробачення» не в Європі. Чи вийдуть таки на сцену в Ізраїлі представники України?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: