Громадське збалансовано та об'єктивно висвітлювало виборчу кампанію на своєму сайті. Про це свідчать результати моніторингу за період 4 лютого-17 березня, проведеного коаліцією з 4 громадських організацій.

У проміжному звіті вказано, що на сайті Громадського не виявлено порушень, маніпуляцій, а також не зафіксовано замовних матеріалів.

Упродовж лютого-березня Громадське зосередилося на п'ятьох темах — вибори (24%), політика (20%), бізнес та економіка (13%), злочини (9%) та правосуддя (8%).

Щодо кандидатів на посаду президента, то Громадське, за підсумками моніторингу, зосередилося на трьох основних кандидатах — Петрі Порошенку, Володимирі Зеленському та Юлії Тимошенко. Найчастіше писали про Порошенка.

«Коли йдеться про тональність, то усі три кандидати висвітлювалися у схожий спосіб (переважно нейтрально)», — ідеться у звіті.

Упродовж згаданих місяців трьома найбільш висвітленими темами на сайті Громадського стали вибори, розслідування вбивства Катерини Гандзюк та ціни на комунальні послуги.

Медіамоніторинг проводили Комісія з журналістської етики, «Платформа прав людини», Український інститут медіа та комунікації та StopFake.

У жовтні 2018 Інститут масової інформації проаналізував українські ЗМІ на наявність маніпулятивних матеріалів та опублікував антирейтинг новин. Громадське, за оцінкою ІМІ, на останньомі місці. Це означає, що новини на сайті Громадського достовірні, а джерела надійні.

Поділитись: