Уряд витратив на ремонт автомобільних доріг цього року 42,5 мільярди гривень.18 мільярдів отримав «Укравтодор» на ремонт доріг державного значення. З них 11 мільярдів на великі проекти, зокрема проект Go Highway, який сполучить порти Чорного Моря з західним кордоном України. Місцеві адміністрації в рамках Дорожнього фонду отримали 11,5 мільярдів для ремонту. Як використали це гроші та чи ефективно запрацював Дорожній фонд? Про це у програмі «Громадське.Реформа» о 21:10.

Говоримо із директором департаменту розвитку дорожнього ринку та автоперевезень Мінінфраструктури Віктором Сасіним, керівником «Укравтодору» Славоміром Новаком та керівницею Національного секретаріату COST в Україні Наталія Форсюк.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Як працюють нові культурні інституції

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: