На діяльність нових культурних інституцій в 2019 році закладено майже мільярд гривень. Український інститут при Міністерстві закордонних справ скаржиться на нестачу коштів в бюджеті. Водночас Український центр культурних досліджень оскандалився через те, що заступник директора Євген Ковальський вимагав у переможців конкурсу «Малі міста — великі враження» 30 тисяч гривень на «потреби підприємства».

У програмі «Реформа» о 21:10 із виконавчою директоркою Українського культурного фонду Юлія Федів говоримо про те, як розподілити майже 150 мільйонів гривень на культурні проекти від локального до міжнародного рівня. Також в ефірі — інтерв’ю з директоркою Українського інституту книги Олександрою Коваль виконання багатомільйонної програми і, зокрема, про співпрацю із видавцями. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Як зміняться українські ПТУ?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: