Економіка / Ціни

«Громадське.Реформа»: Нові ціни на газ та нові умови для отримання субсидій

Економіка/Ціни/«Громадське.Реформа»: Нові ціни на газ та нові умови для отримання субсидій
Зберегти
Вигляд
Уряд підвищив на 23,5% ціну на газ для населення. З 1 листопада вартість одного кубометра газу зросте на 1,6 гривні і складатиме 8,55 грн/м3. Водночас, Кабмін спросив умови отримання житлових субсидій, значно розширивши число потенційних субсидіантів.

Право на державну допомогу з 1 жовтня мають всі безробітні, що проживають на сільській території або у місті і при цьому стоять на обліку в центрі зайнятості. Або ж в отримувача субсидії заборгованість по сплаті ЄСВ виникла з вини працедавця. Субсидія буде нараховуватися на опалювальну, а не загальну площу і при її обрахункові не враховуватимуть виплачені аліменти або державну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Чи вистачить на субсидії за новими правилами закладених в бюджеті 55 мільярдів? Чому вирішили давати субсидію на опалювальну площу, а не загальну. Про це у програмі «Реформа» о 21:10 говоримо із керівником директорату сім'ї та соціальної підтримки населення Мінсоцполітики Віталієм Музиченком.

Чи дорожчий газ змусить українців більш економно його використовувати? Та як позначиться на платіжках за комунальні послуги дорожчання газу? Про це розповість координаторка житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Бойко.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Реформа»: Як змінилися правила будівництва вулиць, доріг, закладів освіти і будинків

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини