Економіка / Ціни

«Громадське.Реформа»: Укрпошта хоче закрити половину відділень. Уряд проти

Економіка/Ціни/«Громадське.Реформа»: Укрпошта хоче закрити половину відділень. Уряд проти
Зберегти
Вигляд

Укрпошта — державна компанія, яка намагається конкурувати з приватними гравцями на ринку поштових послуг. Потрохи оновлюється автопарк, відкривають або ремонтують відділення, запроваджують нові послуги. Однак головним тягарем для бюджету залишається величезний штат Укрпошти, де працює понад 73 тисяч осіб та економічно збитковий тариф за доставку пенсій. Гендиректор компанії вже заявив, що якщо Міністерство соціальної політики не погодить новий тариф, Укрпошті доведеться скоротити більш ніж наполовину кількість відділень з 2019 року.

Про те, як державна компанія намагається стати конкурентною на ринку та впроваджувати сучасні методи управління, говоримо у програмі Реформа на Громадському о 21:10 із гендиректором Укрпошти Ігорем Смілянським. А перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов розповість, як не перетворити реформу управління держкомпаній на фікцію.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Реформа»: Нові ціни на газ та нові умови для отримання субсидій

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# реформа
Пов`язані новини