Життя / Освіта

«Громадське.Реформа»: Як зміняться українські ПТУ?

Життя/Освіта/«Громадське.Реформа»: Як зміняться українські ПТУ?
Зберегти
Вигляд

Професійно-технічна освіта в Україні буде змінюватися, бо нинішній стан речей не влаштовує ні тих, хто вчиться, ні тих, хто вчить, ні тих, хто пропонує роботу.

Кількість училищ та професійних ліцеїв постійно скорочується, студентів меншає, а працедавці скаржаться, що не можуть знайти спеціалістів, які могли б шити одяг, працювати із шкірою, працювати на заводах, що виготовляють електронні прилади чи їх складові.

Міністерство освіти запланувало в найближчі два роки реформувати професійно-технічну освіту, максимально залучивши до реформи працедавців і зробивши акцент на практичній частині замість теорії. Які ще зміни планує міністерство освіти? Як залучатимуть представників бізнесу до процесу викладання та чи можуть місцеві органи влади планувати потребу в спеціалістах. Про це у програмі «Реформа» о 21:10 говоримо з керівницею директорату професійної освіти міністерства освіти і науки Іриною Шумік.

Як працедавці боряться з дефіцитом професійних кадрів? Чи може випускник училища отримувати конкурентну зарплату? Про це поговоримо із засновницею проекту The ПТУ Аллою Кудзієвою та керівницею відділу маркетингу сервісу Kabanchik Ольгою Сорокою.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Укрпошта хоче закрити половину відділень. Уряд проти

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»,  «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# пту
# реформа
Пов`язані новини