Політика

«Громадське.Реформа»: Зміни, які ухвалили і провалили політики у 2018-му

Політика/«Громадське.Реформа»: Зміни, які ухвалили і провалили політики у 2018-му
Зберегти
Вигляд

Рік, що минає, не був проривним у питанні реформ. Однак впроваджені зміни були системними і закладеними у попередні роки, що свідчить про реалізацію довгострокової політики.

Про те, що у 2018 році українські політики та урядовці зробили або не зробили для просування реформ в Україні, будемо говорити у програмі Громадське.Реформа о 21:10.

В ефірі — заступник керівника Стратегічної групи радників з підтримки реформ Павло Кухта, а також голова правління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Що змінилось у ЗСУ за 4 роки?

Програма «Реформа» присвячена трансформації українського суспільства і виходить в прямому ефірі на Громадському щопонеділка о 21:00. Ведучий програми Андрій Андрушків запрошує на ефір реформаторів від влади і громадськості, аналітиків та чиновників, аби розуміти реальний хід реформ.

Також дивіться:  Нині вжеГромадське.СхідГромадське.КримГромадське.Світ,  Простономіка,ШобШо.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини