У Києві відбувся 21-й саміт Україна ЄС — він став підсумком для адміністрації Петра Порошенка та точкою відліку для влади Володимира Зеленського. Про що вдалося домовитися? Що чекає Україну в найближчі п’ять років? А також — чи буде нове керівництво Європейського Союзу таким же союзником для України, як і минуле? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» сьогодні о 20:15.

Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить підсумки саміту з Дмитром Шульгою, директором Європейської програми фонду «Відродження». А про нових очільників в Євросоюзі поспілкується з Анатлоієм Марциновським, журналістом, експертом з питань ЄС.

Також у програмі:

  • Повернення консерваторів: чого очікувати від нового уряду Греції? 
  • Ядерний ультиматум: на що готовий Іран та Європа заради збереження угоди? 
  • Примирення в Судані — чи означає це завершення кризи? 

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми Громадського.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: