На парламентських виборах у Польщі знову перемогла консервативна партія «Право і справедливість», яка керувала країною останні 4 роки. Вона здобула більшість голосів, достатню для самостійного формування коаліції та уряду. Втім, опозиція та ЄС вважають, що Польща за правління «ПіСу» рухається до авторитаризму. Наскільки виправдані ці побоювання?

Про це у програмі «Громадське.Світ» о 20:10 ведуча Ольга Токарюк говоритиме з аналітиком Ради зовнішньої політики «Українська призма» Геннадієм Максаком.  

Також в ефірі: 

  • Взаємини США та України після скандалу з розмовою Трампа і Зеленського: ексклюзивне інтерв’ю американського дипломата Джона Вершбоу
  • Призначений винним. Чим італійський суд обгрунтував 24 роки ув’язнення для Віталія Марківа?
  • Вироки сепаратистам. Як в Іспанії покарали організаторів референдуму в Каталонії 
  • Кліматичні повстанці: як активісти, що блокують трафік, хочуть врятувати планету?
  • Лауреати і скандали: підсумки цьогорічного Нобелівського тижня

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми hromadske.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: