Рівно рік залишається до президентських виборів у США 2020 року. Чинний президент і кандидат від республіканської партії Дональд Трамп сподівається на перемогу. Однак завадити цим планам може розслідування щодо підстав для імпічменту Трампа, яке зараз триває у США.

Приводом для нього стала спроба Трампа тиснути на владу України з метою дискредитації свого головного політичного опонента — демократа Джо Байдена. Нові подробиці цієї справи обговоримо в ефірі програми «Громадське.Світ» з Олександром Харою, експертом об’єднання «Майдан закордонних справ».

Також у програмі:

  • Серіал Brexit: буде третій сезон. Чому вихід Великої Британії з ЄС вже вдруге відклали?
  • Арабська осінь. Хто вийшов на протести у Лівані та Іраку?
  • 30 років без муру. Як Берлін готується святкувати річницю падіння стіни та комуністичного режиму
  • Політична реклама в соцмережах. Які загрози та чия відповідальність?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться: Усі програми hromadske.

hromadske є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 100 кабельних та цифрових мережах. Місією hromadske є створення інформаційного простору, що сприяє суспільству сталого розвитку.

Поділитись: