Двоє людей (один громадянин Росії і один громадянин Грузії) загинули і ще троє дістали поранень різного ступеня тяжкості у результаті масової бійки у Стамбулі 17 червня.

Про це повідомляє «Коммерсант».

Інцидент стався біля офісу компанії-перевізника на ґрунті конфлікту інтересів навколо дрібного бізнесу. Поліція знайшла на місці злочину пістолет із глушником і ножі.

Ім’я загиблого громадянина Грузії відомо. Це 56-річний Тенгіз Пхакадзе. Він помер дорогою до лікарні від важкого поранення в голову. Причиною смерті росіянина, ім’я якого поки не називається, стало вогнепальне поранення в черевну порожнину. Ще один громадянин Росії потрапив в лікарню з важким вогнепальним пораненням.

Кілька людей з обох сторін затримані. Двоє громадян Грузії оголошені в розшук.

МЗС Грузії підтвердив інформацію про інцидент і повідомив, що грузинське консульство в Стамбулі «працює в тісному контакті з турецькими правоохоронними органами».

Нагадаємо, в Центральній виборчій комісії розповіли про курйози під час виборів президента України. Євген Радченко, заступник голови ЦВК, під час брифінгу розповів, що на одній із дільниць побилися двоє спостерігачів від громадських організацій.

Поділитись: