УКРАЇНА

Газ від Росії, сніг у Києві та Луценко про «гроші Януковича» — головні новини 17 січня

17 січня, 2018 20:41
УКРАЇНА/Газ від Росії, сніг у Києві та Луценко про «гроші Януковича» — головні новини 17 січня
Зберегти
Вигляд
Головні новини 17 січня

Про снігопади у столиці, постачання до України російського газу, поставку Javelin та звітування генпрокурора в Раді.

Дивіться добірку головних новин 17 січня:

У Києві 17 січня влада обмежила рух вантажівок через снігопад. Мешканців столиці просять користуватися громадським транспортом, а не власними авто задля уникнення заторів. У місті сніг прибирають понад 600 одиниць техніки.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка спростували, що студенти вишу матимуть двомісячні канікули, про що раніше почали говорити у ЗМІ. офіційно зимові канікули у студентів триватимуть з 1 по 23 січня 2018 року. Водночас з 24 січня по 28 лютого — в університеті розпочинається «місяць практики та спеціальних занять». Під час цього періоду студенти навчатимуться, але не перебуватимуть в аудиторіях.

«Нафтогаз України» заявив, що цьогоріч закупить близько 4-5 млрд кубометрів газу у Росії та продовжить імпорт з європейського напрямку. Україна готова відновити купівлю природного газу у «Газпрому» вже в першому кварталі 2018 року.

Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор, які відбудуться у лютому у Пхьончхані. Країни, окрім того, також домовились зібрати спільну жіночу збірну з хокею, яка братиме участь в Олімпіаді.

Президент Петро Порошенко заявив, що протитанкові американські комплекси Javelin Україні поставлять за кошти Сполучених Штатів. Також президент повідомив, що фінансування держоборонного замовлення у 2018-му перевищило 21 млрд грн.

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Ви вважаєте, що угоду зі слідством укладають боси мафії?»: що сказав Луценко про «гроші Януковича».

Пов`язані новини