ENRU

Генпрокуратура оголосила про нові підозри Януковичу у справі Майдану

Генеральна прокуратура України оголосила про нові підозри колишньому президенту України Віктору Януковичу та екс-главі Міністерства внутрішніх справ часів Януковича Віталію Захарченку у справі Майдану.

Про це заявив Генпрокурор Юрій Луценко.

Також Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру окрім Януковича та Захарченка таким колишнім високопосадовцям: заступнику міністра внутрішніх справ України Ратушняку, голові Служби безпеки України Якименку, першому заступнику голови СБУ Тоцькому та заступнику начальника - начальника міліції громадської безпеки ГУ МВС України в місті Києві Федчуку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯНУКОВИЧ ПРО МАЙДАН І СВОЮ НАЙБІЛЬШУ ПОМИЛКУ.

Мова йде про злочини, скоєні  у період з 18.02.2014 по 20.02.2014 на Майдані.

Їх підозрюють у:

-незаконному перешкоджанні організації та проведенні зборів, мітингів, походів і демонстрацій,

-в організації перевищення працівниками правоохоронних органів влади та своїх службових повноважень,

-умисного вбивства двох і більше осіб,

-закінченого замаху на умисне вбивство двох і більше осіб,

-спричиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження,

-а також в організації терористичного акту.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Як до третьої річниці розстрілу мітингувальників на Майдані було створено масштабну відеореконструкцію подій 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській «Висота Жовтневий».

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. Там, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Детальніше про справи, в яких фігурує Янукович, читайте у публікації Громадського: «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram