УКРАЇНА

Голова Ради направив у профільний комітет подання про зняття недоторканності з Бакуліна

19 лютого, 2018 18:11
УКРАЇНА/Голова Ради направив у профільний комітет подання про зняття недоторканності з Бакуліна
Зберегти
Вигляд
До Верховної Ради надійшло подання про зняття недоторканності з народного депутата, члена фракції «Опозиційний блок» Євгена Бакуліна.

До Верховної Ради надійшло подання про зняття недоторканності з народного депутата, члена фракції «Опозиційний блок» Євгена Бакуліна. Голова Ради Андрій Парубій передав ці документи на розгляд Комітету Верховної Ради з питань Регламенту.

Про це Андрій Парубій повідомив у Facebook.

Відповідне подання про згоду парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата він отримав від генпрокурора Юрія Луценка.

«Моя позиція незмінна — ніхто з народних депутатів України не має права ховатися за недоторканністю. Якщо народний депутат не винен у вчиненні інкримінованих йому злочинів – нехай доводить свою правоту, як і решта громадян, у суді», — наголосив Парубій.

Раніше Луценко повідомляв, що подання щодо Бакуліна стосуватиметься прохання на притягнення до кримінальної відповідальності, зокрема за статтями «створення організованого злочинного угруповання» і «розкрадання державних коштів»

Кримінальне провадження пов'язане із незаконними оборудками Нафтогазу і «Чорноморнафтогазу» («дочка» «Нафтогазу») у 2011-2013 роках, тобто так званої справи «вишок Бойка». За словами Луценка, слідчі дії у цій справі продовжуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна заморожує $144 млн на іноземних рахунках у справі про «вишки Бойка». 

«Вишки Бойка» — справа про закупівлю за завищеною ціною вишок для видобутку нафти і газу на Чорноморському шельфі, до якої нібито причетний співголова фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко.

Водночас у ГПУ немає прямих доказів причетності Бойка до схеми з буровими установками. 

Пов`язані новини