Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

Йдеться про екс-прем’єра Миколу Азарова, колишнього главу Нацбанку Сергія Арбузова, колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, та екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича.

Сарган не уточнює, про яку саме справу йдеться. Ймовірно, прокуратура завершила слідство в рамках провадження про створення злочинної організації і здійснення низки тяжких і особливо тяжких злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як просунулися справи Майдану проти топ-чиновників Януковича.

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров підозрюється в тяжких злочинах проти мітингувальників на Майдані. Генеральна прокуратура вважає, що Азаров замішаний в організації незаконного перешкоджання мирним зібранням і в ухваленні постанов Кабміну про розширення списку спецзасобів і їхнього використання проти мітингувальників.

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

«Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Поділитись: