Генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії з вимогою зняти Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії з вимогою зняти Назара Холодницького з посади заступника генпрокурора-керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це Луценко написав у Facebook.

«У своєму поданні прошу КДКП розглянути питання зняття Холодницького з посади заступника генпрокурора-керівника САП», — заявив він.

Назара Холодницького викликали на допит у прокуратуру 30 березня, але він не з’явився.

Нагадаємо, що генпрокурор та директор НАБУ подали дисциплінарні скарги на Холодницького.

Холодницького можуть притягнути до відповідальності з таких підстав:

- невиконання чи неналежне виконання службових обов’язків;

- розголошення таємниці, що охороняється законом, яка стала відомою прокуророві під час виконання повноважень;

- вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури;

- грубе порушення правил прокурорської етики;

- втручання у службову діяльність іншого прокурора, службових, посадових осіб чи суддів, у тому числі шляхом публічних висловлювань стосовно їхніх рішень, дій чи бездіяльності, за відсутності при цьому ознак адміністративного чи кримінального правопорушення.

29 березня директор НАБУ Артем Ситник, відповідаючи на питання Громадського, не спростував розслідування щодо глави САП Холодницького.

Раніше генпрокурор Луценко підтвердив прослуховування кабінету Холодницького детективами НАБУ. Напередодні директор НАБУ назвав негласне прослуховування Холодницького «викривленими даними». 

Глава САП Холодницький підтвердив, що в його кабінеті знайшли «жучок».

Також повідомлялося, що глава САП Холодницький планує йти у відставку до Великодня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile