УКРАЇНА

Генпрокурор у серпні знову клопотатиме про зняття недоторканності з Вілкула та ще трьох депутатів

21 червня, 2018 17:06
УКРАЇНА/Генпрокурор у серпні знову клопотатиме про зняття недоторканності з Вілкула та ще трьох депутатів
Зберегти
Вигляд
Генпрокурор у серпні знову клопотатиме про зняття недоторканності з Вілкула та ще трьохдепутатів

Генеральний прокурор Юрій Луценко в серпні знову буде вносити до Верховної Ради подання на зняття недоторканності з народних депутатів від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова, Сергія Дунаєва та Олександра Пономарьова з групи «Воля народу».

Про це Луценко заявив з трибуни парламенту.

«Я обов'язково внесу подання по чотирьом народним депутатам знову до Верховної Ради. Але враховуючи, що термін роботи ваш добігає кінця, до літніх канікул, я змушений це зробити лише в кінці серпня», — заявив Луценко.

Зазанчимо, що останнє засідання парламенту поточної сесії заплановано на 13 липня.

Перед цією заявою Луценко обурився та заявив, що регламентний комітет Верховної Ради порушив закон, повернувши подання на притягнення до кримінальної відповідальності чотирьох депутатів. Він сказав, що буде клопотати про це знову.

Раніше генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради щодо притягнення до кримінальної відповідальної депутата Вілкула. Того ж дня генпрокурор просив Раду притягнути до кримінальної відповідальності депутата Колєснікова.

НАБУ порушило справу проти депутата Вілкула через можливе приховування нерухомості.

Дмитро Колєсніков у період з 24 грудня 2012 року по 2 березня 2014 року обіймав посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Олександр Вілкул був главою Дніпропетровської облдержадміністрації з березня 2010 до 24 грудня 2012-го. 

Комітет з питань регламенту та організації роботи парламенту повернув Парубію подання на депутата «Опозиційного блоку» Сергія Дунаєва.

19 червня Комітет Верховної Ради з питань регламенту повернув спікеру Андрію Парубію подання Генпрокуратури про притягнення до кримінальної відповідальності депутатів «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова.

Пов`язані новини