ENRU

Геращенко пропонує заблокувати сайти самоназваних «ДНР» та «ЛНР»

Перша віце-спікерка і уповноважена президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко пропонує заблокувати сайти самоназваних Донецької та Луганської народних республік слідом за російськими сайтами.

Про це Геращенко повідомила у Facebook.

«Наступний етап — заблокувати всі сайти ОРДЛО як такі, що порушують українське законодавство, сіють міжнаціональну ворожнечу, виступають проти територіальної цілісності і суверенітету України», — написала вона.

У свою чергу, радник голови МВС Зорян Шкіряк підтримав пропозицію Геращенко і зазначив, що реалізація заборони буде «вже незабаром». 

Геращенко зазначила, що заяви президента Франції Еммануеля Макрона на спільній із російським президентом прес-конференції щодо пропагандистського характеру російських ресурсів Russia Today і Sputnik це «чудовий аргумент для всіх європейських чиновників і структур, які роблять вигляд, що не розуміють причин і наслідків гібридної війни і інформаційної складової цієї війни РФ проти всього цивілізованого світу».

Нагадаємо, Макрон заявив, що «Russia today» та «Sputnik» розповсюджували наклеп і тому вони не мали права перебувати у його штабі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: VoxCheck #34: Про блокування російських соцмереж

Нагадаємо, що рішенням Ради нацбезпеки та оборони в Україні заборонили використання російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники», а також сервісу «Яндекс».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блокада «Рунету»: чому рішення РНБО дуже легко обійти.

Як «Яндекс», «Одноклассники» та «Вконтакте» відреагували на заборону сервісів в Україні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram