Журналісти «Слідства.Інфо» під час власного розслідування вбивства Катерини Гандзюк дійшли висновку, що деякі херсонські правоохоронці причетні до злочину.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила Анна Бабінець, співзасновниця проекту «Слідство.Інфо».

«Ми можемо сказати про певний слід, певні дуже серйозні тривожні сигнали, що люди з правоохоронної системи Херсонщини якимось чином були причетні і дотичні до цієї історії», — сказала вона.

Бабінець додала, що ці люди залишаються на свої посадах, і вона не знає, чи розслідується їхня ймовірна участь у замаху на Гандзюк.

«Функція правоохоронних органів — перевірити, наскільки речі і факти, які ми знайшли, наскільки вони відповідають дійсності», — зазначила журналістка.

Бабінець також заявила, що Гандзюк під час спілкування з нею говорила про стеження з боку правоохоронців.

«І це вже у звичку ввійшло, тому вона не настільки серйозно поставилася до цього стеження перед нападом. В неї конфлікти були з такою кількістю людей, що схопитися за одну версію достатньо важко», — резюмувала журналістка.

Прем’єра фільму-розслідування «Слідства.Інфо» під назвою «Катерина Гандзюк. Системне вбивство» відбулася у кінотеатрі «Київ» 25 березня. Він з’явиться у відкритому доступі наступного тижня.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк. Раніше бюро Херсонської обласної організації «Батьківщини» виключило з партії Мангера, а також рекомендувало йому піти з посади.

15 лютого суд вирішив взяти Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави. В той же день очільник Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу, а 18 лютого він вийшов на роботу.

Херсонську активістку, а також радницю міського голови Катерину Гандзюк 31 липня облили кислотою. Вона виконувала обов'язки керівника справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Жінка з опіками потрапила в реанімацію. 4 листопада Катерина Гандзюк померла в лікарні. Активісти та знайомі повідомили, що вона померла від розриву тромбу.

Поділитись: