Культура

Гілларі Клінтон прочитала на церемонії «Греммі» уривок книжки про Трампа

2 липня, 2018 19:31
Культура/Гілларі Клінтон прочитала на церемонії «Греммі» уривок книжки про Трампа
Зберегти
Вигляд
На церемонії «Греммі 2018» показали відео, на якому екс-держсекретар США Гілларі Клінтон читає уривок з книжки Майкла Вулффа «Вогонь і лють: всередині адміністрації Дональда Трампа».

На церемонії «Греммі 2018» показали відео, на якому екс-держсекретар США Гілларі Клінтон читає уривок з книжки Майкла Волффа «Вогонь і лють: всередині адміністрації Дональда Трампа».

На записі ведучий церемонії Джеймс Корден «прослуховує» відомих людей, які зачитують уривки з книжки Волффа, у якій він критикує чинного очільника США.

Наприкінці ролика з'являється Клінтон — вона читає уривок, в якому йдеться про страх Трампа бути отруєним. Згідно з книжкою Воллфа, через цю фобію президент США вважає за краще їсти їжу з Макдональдса.

Наприкінці Корден оголошує Клінтон переможницею прослуховування.

У свою чергу, постпред США в ООН Ніккі Гейлі розкритикувала організаторів «Греммі» за показ відеоролика.

«Я завжди любила Греммі, але те, що артисти зачитали уривки з книжки «Вогонь і лють» просто вбило церемонію. Не псуйте музику сміттям. Деякі з нас люблять її без політики», — написала Гейлі у Twitter.

Нагадаємо, у ніч на 29 січня у Нью-Йорку відбулася 60-та церемонія вручення музичних нагород «Греммі».

На початку січня надійшла у продаж книжка Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа». Уривки з книжки були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книжці Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ЧИТАЙТЕ: «Вогонь і гнів»: що розповідає скандальна книга про Білий дім.

Пов`язані новини