Глава Інгушетії Юнус-Бек Евкуров підписав республіканський закон про адміністративний кордон з Чечнею.

Глава Інгушетії Юнус-Бек Євкуров 4 жовтня підписав республіканський закон про адміністративний кордон з Чечнею.

Про це повідомило російське агенстсво «Интерфакс» з посиланням на прес-службу глави країни.

«Євкуров сьогодні (йдеться про 4 жовтня — ред.) підписав закон про визначення кордону з Чеченською Республікою», — повідомили у прес-службі.

Зазначають, що відповідно до двосторонньої угоди, підписаної раніше главами Інгушетії та Чечні, упродовж трьох місяців з набуття чинності документу регіони повинні привести у відповідність місцеві законодавчі акти, які регують питання кордону між республіками.

4 жовтня депутати Народних Зборів Інгушетії схвалили ратифікацію угоди про адміністративний кордон з Чечнею, підписану раніше главами республік.

Глава Інгушетії пояснив, що фізичної передачі територій між республіками не буде. Угода передбачає обмін ділянками гірських та лісистих нежилих територій площею 1890 гектарів для вирівнювання адміністративних кордонів.

У день голосування депутатів за ратифікацію угоди про адміністративний кордон з Чечнею у столиці Інгушетії влаштували масові акції протесту. На них правоохоронці почали стріляти у повітря.

Нагадаємо, 26 вересня глава Інгушетії Юнук-Бек Євкуров та глава Чечні Рамзаном Кадировим підписали угоду про закріплення кордонів між регіонами. 

 

 

 

Поділитись: