УКРАЇНА

Глава «Київстар» іде з посади, його замінить директор Beeline Казахстану

19 липня, 2018 15:00
УКРАЇНА/Глава «Київстар» іде з посади, його замінить директор Beeline Казахстану
Зберегти
Вигляд
Петро Чернишов іде з посади президента української компанії оператора мобільного зв’язку «Київстар».

Петро Чернишов іде з посади президента української компанії оператора мобільного зв’язку «Київстар». Його на посаді замінить виконавчий директор Beeline Казахстан Олександр Комаров.

Про це він сам повідомив у Facebook.

«Якщо коротко: я завершую свою діяльність на посту глави регіону Євразії і Президента Київстар», — зазначив він.

Про причини свого звільнення він Чернишов не повідомив, але зазначив, що подорожуватиме і проводитиме час із родиною. 

«Я спокійний за Київстар: ще буде багато цікавих проектів запущено і оголошено в 2018-му і, особливо, в 2019 роках — але про них тепер нехай говорить новий СЕО. Я передаю йому зростаючу компанію в дуже хорошому стані», — додав Чернишов. 

Beeline і «Київстар» входять в групу VEON (раніше — VimpelCom Ltd.). Там зазначили, що Олександр Комаров, виконавчий директор Beeline Казахстан, тимчасово виконуватиме обов'язки виконавчого директора «Київстар» на додаток до своїх поточних обов'язків. 

Комаров працював в Україні, був генеральним директором компанії GroupM. У липні 2013 року отримав запрошення з Казахстану від компанії Beeline і був призначений головним комерційним директором, а з січня 2016 очолив компанію. Петро Чернишов очолював «Київстар» з 2014-го року. 

Нагадаємо, що в інтерв’ю для спільного проекту «Економічної правди» та «Зе Інтерв'юер» Петро Чернишов назвав «порушенням» появу президента на торгах 4G. Згодом Чернишов вибачився за коментар з приводу появи президента Порошенка на торгах і зазначив, що тендер було проведено «чесно, професійно і відкрито».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші в бюджет чи зв’язок по всій країні — що отримує Україна від 4G

Більше про:
# київстар
Пов`язані новини