Технології

Глава «Київстару» вибачився за коментар про появу Порошенка на торгах 4G

18 квітня, 2018 21:50
Технології/Глава «Київстару» вибачився за коментар про появу Порошенка на торгах 4G
Зберегти
Вигляд
Глава компанії мобільного оператора «Київстар» Петро Чернишов вибачився за коментар з приводу появи президента Порошенка на торгах щодо частот 4G

Глава компанії мобільного оператора «Київстар» Петро Чернишов вибачився за коментар з приводу появи президента Порошенка на торгах щодо частот 4G.

Про це йдеться у прес-релізі компанії.

«Я переконаний, що тендер було проведено чесно, професійно і відкрито. Ми дуже вдячні за підтримку з боку влади, зокрема президента України. Я шкодую щодо своїх попередніх коментарів, у мене не було жодних намірів піддавати критиці тендерний процес», — заявив Чернишов.

Нагадаємо, що в інтерв’ю для спільного проекту «Економічної правди» та «Зе Інтерв'юер» Петро Чернишов назвав «порушенням» появу президента на торгах 4G.

Президент «Київстару» заявив, що присутність Порошенка на торгах була «дуже дивною», оскільки він «не просто зайшов, а зупинив аукціон».

Чернишов також зауважував, що згідно з правилами, аукціон може перериватися лише на прохання операторів, щоб вони могли порадитися, зателефонувати в штаб-квартиру або якщо сталося щось надзвичайне.

Нагадаємо, lifecell і Vodafone запустили зв'язок 4G 30 березня. Київстар запустив мережу на тиждень пізніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші в бюджет чи зв’язок по всій країні — що отримує Україна від 4G

Пов`язані новини