Війна

Глава МЗС Польщі на Радбезі ООН виступив за введення миротворців на Донбас

22 лютого, 2018 11:05
Війна/Глава МЗС Польщі на Радбезі ООН виступив за введення миротворців на Донбас
Зберегти
Вигляд
lead
Польща виступила за розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Польща виступила за розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Про це, під час виступу на брифінгу в Раді Безпеки ООН, заявив голова МЗС Польщі Яцек Чапутович, зазначивши, що це важливо для власної безпеки країни, повідомляє PAP.

Згадуючи про Україну, Чапутович зазначив, що було б добре, якби ООН теж брала участь у вирішенні конфлікту на сході України, направивши туди миротворчі сили.

«З цього питання важко досягти угоди, але робота триває... Польща є однією з найбільш активних країн у цій сфері, тому що ситуація в Україні є дуже важливою для безпеки нашої країни, також через наплив біженців звідти», — сказав Чапутович.

Міністр зазначив, що Польща надає великого значення дотриманню принципу суверенітету і територіальної цілісності, згадавши про дії Росії за рамками принципів міжнародного права, таких як анексія Криму та підтримка бойовиків на Донбасі.

Раніше міністр оборони Швеції Пітер Хултквіст заявив, що його країна готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід.

Порошенко заявив, що Україна готова до переговорів про впровадження миротворчої місії ООН на Донбасі, зазначивши, що для цього треба лише «дотиснути Росію».

У звіті експерта ООН йшлося, що організація має розглянути залучення 20 тисяч миротворців з країн, які не є членами НАТО, та ще 4 тисячі поліцейських, які б допомогли врегулювати конфлікт на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ексклюзивне інтерв'ю Громадського з Волкером: «Щоб миротворці ООН зайшли на Донбас, Росія повинна вивести свої сили».

Пов`язані новини