Також Лавров поскаржився на ставлення до російських медіа в Європі та США.

Міністр закордонних справ РФ Сергй Лавров назвав волонтерів сирійської гуманітарної організації «Білі шоломи» організацією, яка «веде відкриту провокаційну діяльність в Сирії і напряму сприяє виступам екстремістів».

Про це він заявив, виступаючи на щорічній зустрічі міністрів закордонних справ ОБСЄ у Відні, передає журналістка Громадського.

«Ті, хто підтримують «Білі шоломи», проводять авантюрну політику на Близькому Сході і Півночі Африки і використовують нечистоплотні методи для досягнення своїх вузьких корисних цілей», – сказав він.

«Білі шоломи» з 2013 року допомагають цивільному населенню Сирії, що опинилось в зоні військових дій на територіях, непідконтрольних Дамаску. У 2016 році ця організація була удостоєна альтернативної Нобелівської премії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Білі Шоломи»: в пошуках життя під руїнами

Також Лавров поскаржився на ставлення до російських медіа в Європі та США і дорікнув, що журналістам інформресурсів, підконтрольних так званій «владі» анексованого Росією Криму, не дали візи і таким чином не пустили на медіаконференцію ОБСЄ, «щоб вони розповіли свою правду про те, що відбувається на півострові».

Поділитись: