Світ

Глава Пентагону розповів про умови послаблення міжнародного тиску на КНДР

3 червня, 2018 08:30
Світ/Глава Пентагону розповів про умови послаблення міжнародного тиску на КНДР
Зберегти
Вигляд
Глава Пентагону Джеймс Мэттис заявив, що Північна Корея може розраховувати на послаблення міжнародного тиску лише після кроків до денуклеаризації.

Глава Пентагону Джеймс Мэттис заявив, що Північна Корея може розраховувати на послаблення міжнародного тиску лише після кроків до денуклеаризації.

Про це повідомляє Reuters.

За його словами, для ослаблення тиску владі КНДР необхідно вжити заходів «незворотньої денуклеаризації Корейського півострова, яку можна буде підтвердити».

Він також підкреслив, що до цього моменту США продовжать виконувати резолюції Ради Безпеки ООН щодо Північної Кореї.

Стосовно зустрічі президента США Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина, Меттис заявив, що «попереду непроста дорога в цьому напрямку».

1 червня Трамп підтвердив зустріч з Кім Чен Ином на саміті у Сінгапурі.

29 травня один з найнаближеніших до північнокорейського лідера Кім Чен Ина генералів — Кім Ен Чоль — вилетів до Нью-Йорка для переговорів з американською владою щодо саміту 12 червня в Сінгапурі.

Раніше повідомлялось, що США відклали нові санкції проти КНДР.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

Згодом Трамп заявив, що що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений». 24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, оскільки лідер КНДР продемонстрував у свої останніх заявах «злобу і відкриту ворожнечу».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Водночас Кім Чен Ин заявив, що його зустріч з Трампом має відбутися.

Пов`язані новини