Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин упевнений, що саміт, на якому він має зустрітися з президентом США Дональдом Трампом, повинен відбутися.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин упевнений, що саміт, на якому він має зустрітися з президентом США Дональдом Трампом, повинен відбутися.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на північнокорейські ЗМІ.

Такі заяви глава КНДР виголосив після зустрічі з лідером Південної Кореї Мун Чже Ином. Вони домовилися зустрічатися на регулярній основі, а прес-секретар південнокорейського президента повідомив, що Кім Чен Ин та Мун Чже Ин говорили на різні теми протягом двох годин.

27 травня Американська делегація з Білого дому прибула на територію КНДР для участі в переговорах з підготовки зустрічі лідерів США та КНДР.

З боку США переговорами керує колишній посол США у Сеулі Сун Кім. Раніше він вже вів перемовини стосовно ядерної програми КНДР. Сун Кім вже зустрівся із заступником міністра закордонних справ КНДР. Усі розмови точаться навколо питання відмови Північної Кореї від розробки ядерної зброї.

24 травня Трамп скасував зустріч з Кім Чен Ином, бо вважає недоцільним проводити її після «злоби і відкритої ворожнечі», яку лідер Північної Кореї продемонстрував у своїх нещодавніх заявах.

Раніше Трамп заявляв, що саміт з лідером Північної Кореї «може бути відкладений».

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріш висловив глибоку занепокоєність через скасування зустрічі президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп планував зустріч з главою Північної Кореї Кім Чен Ином у Сінгапурі 12 червня.

26 травня речниця Білого дому заявила, що делегація Білого дому відправиться до Сінгапуру для підготовки саміту між президентом США Дональдом Трампом та главою КНДР Кім Чен Ином не зважаючи на те, що Трамп скасував цю зустріч.

Поділитись: