Президент Росії Володимир Путін підписав закон «Про заходи впливу на недружні дії США та інших іноземних держав».

Президент Росії Володимир Путін підписав закон «Про заходи впливу на недружні дії США та інших іноземних держав».

Фотокопію закону опубліковано на офіційному порталі правової інформації.

Згідно із законом, російський уряд за рішенням президента зможе вводити заборону на ввезення будь-якої продукції або сировини, за винятком продукції, аналогів якої немає в Росії і країнах, які не підпадають під санкції.

Заходи можуть застосовуватися щодо держав, організацій, які перебувають під їх юрисдикцією, а також посадових осіб та громадян.

Закон вступає в силу з дня офіційної публікації.

Рада федерації Росії схвалила законопроект про контрсанкції 30 травня.

Нагадаємо, що США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії «Русал» російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анулювати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Також США запровадили нові санкції проти російської держкомпанії «Рособоронекспорт» через постачання товарів, технологій та послуг які можна використати для виготовлення зброї масового ураження Ірану, Сирії та КНДР.

Також у Конгресі США запропонували запроваджувати санкції проти постачальників російського оборонно-промислового комплексу. Цим же законопроектом у Конгресі США пропонують виділити Україні 250 млн доларів на безпекову допомогу.

Путін заявляв, що буде продовжувати переговори зі США навіть після запровадження санкцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські санкції проти США нанесуть більше шкоди самій Росії — глава «Сбербанку»

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile