Світ

Путін сподівається на співпрацю з Трампом навіть після санкцій — Bloomberg

18 квітня, 2018 16:41
Світ/Путін сподівається на співпрацю з Трампом навіть після санкцій — Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Президент Росії Володимир Путін все ще надіється вести переговори з адміністрацією президента США Дональда Трампа, незважаючи на загострення політичних та економічних відносин після нещодавніх санкцій.

Президент Росії Володимир Путін все ще надіється вести переговори з адміністрацією президента США Дональда Трампа, незважаючи на загострення політичних та економічних відносин після нещодавніх санкцій.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, згідно з інформацією, яку виданню надали його джерела, Володимир Путін наказав високопосадовцям «приборкати» антизахідну риторику.

Таке рішення Путіна пояснює, чому російські депутати вирішили відкласти голосування за впровадження санкцій проти США у понеділок, 16 квітня.

«Путін  розуміє, що Росія не може змагатися із Заходом в економічному плані, тому він не планує доводити ситуацію до війни», — повідомив журналістам Bloomberg Ігор Бунін з російського Центру політичних технологій.

Згідно з повідомленням, останні американські санкції суттєво вдарили по російському виробнику алюмінієвої продукції «Русалу», що належить олігарху Олегу Дерипасці. Так, компанія втратила близько 6 мільярдів доларів та загрожує безробіттям 100 тисячам росіян.

Відкладений у розгляді законопроект Держдуми пропонував заборонити експорт американської харчової та фармакологічної продукції до Росії. За оцінками аналітиків, такий крок в першу чергу зашкодить росіянам.

США запровадили санкції проти російських олігархів, наближених до президента Росії Володимира Путіна у справі щодо втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Акції компанії російського олігарха Дерипаски впали вдвічі після санкцій США. Компанії США почали анульовувати контракти з російськими організаціями зі списку санкцій.

Після нових санкцій США у Росії курс долара уперше з листопада 2017-го перевищив 60 рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові санкції США не вплинуть на зустріч Трампа з Путіним.

У Росії також скасували продаж облігацій державної позики через запроваджені напередодні санкції США проти російських олігархів, компаній та посадових осіб.

Раніше призначений Дональдом Трампом на посаду держсекретаря США Майк Помпео заявив, що США ще не у повній мірі використали потенціал санкцій проти Росії.

Пов`язані новини