Глава уряду Каталонії Карлос Пучдемон підписав декларацію про проголошення незалежності Каталонії в односторонньому порядку.

Глава уряду Каталонії Карлос Пучдемон підписав декларацію про проголошення незалежності Каталонії в односторонньому порядку.

Про це повідомляє Associated Press.

Крім Пучдемона, підписи під документом поставили його заступник Оріолі Жункерас, спікер парламенту Карму Форкадель і депутати політичних сил, які підтримали референдум про незалежність.

Про те, що трапилось в Каталонії та які можливі наслідки цього — ми обговорювали ефірі Громадське.Світ.

У вівторок, 10 жовтня, глава уряду Каталонії Карлос Пучдемон запропонував парламенту відкласти оголошення про незалежність регіону від Іспанії.

«Ми пропонуємо призупинити оголошення декларації незалежності, щоб почати діалог у найближчі тижні», — сказав він під час свого виступу в каталонському парламенті.

Як зазначив в ефірі Громадського депутат Європарламенту від соціалістичної партії Каталонії Харві Лопес, вирішенням каталонського питання може бути загальний референдум у всій Іспанії.

1 жовтня у Каталонії відбувся референдум про незалежність від Іспанії. Повідомлялося, що поліція Іспанії застосувала гумові кулі проти прихильників незалежності Каталонії.

Прем'єр Іспанії Маріано Рахой відмовився називати голосування в Каталонії референдумом про самовизначення.

Громадське слідкувало наживо за подіями у Каталонії та зібрало усі факти про день референдуму у регіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: (Не)законний референдум: чого хоче Каталонія

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: