Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що звільнення генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна не стоїть на порядку денному

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що звільнення генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна не стоїть на порядку денному.

 Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

«Якщо Ryanair зайде і будуть нормальні показники роботи «Борисполя» — він залишиться на посаді», — заявив Омелян.

Також міністр додав, що у разі, якщо Рябікіну потрібно посилити переговорну позицію з авіакомпанію, він з главою львівського аеропорту готовий допомогти.

«Якщо Ryanair не зайде, будуть проблеми з виходом на український ринок інших світових компаній», — наголосив Омелян.

Раніше Омелян заявив, що Міжнародний аеропорт «Бориспіль» блокував перемовини з лоукостером Ryanair під впливом української авіакомпанії МАУ.

10 липня повідомлялося, що ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень. Того ж дня на сайті Ryanair зникли всі квитки, як на рейси з України, так і до неї.

Нагадаємо, керівництво аеропорту «Бориспіль» заявило, що ірландський лоукостер має сплатити аеропорту 360 млн гривень за співпрацю, водночас поскаржившись, що Ryanair висуває аеропорту вимоги, які суперечать законодавству.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: