Начальник Головного управління Міністерства з надзвичайних справ  Росії по Кемеровській області Олександр Мамонтов затриманий в рамках розслідування справи про пожежу в торговому комплексі «Зимняя вишня», де у березні під час пожежі загинули 60 людей.

Начальник Головного управління Міністерства з надзвичайних справ  Росії по Кемеровській області Олександр Мамонтов затриманий в рамках розслідування справи про пожежу в торговому комплексі «Зимняя вишня», де у березні під час пожежі загинули 60 людей.

Про це йдеться у повідомленні Слідчого комітету РФ.

Щодо Мамонтова порушили кримінальну справу за частиною 3 статті 293 КК РФ (халатність) і частини 4 статті 160 КК РФ (розтрата). Слідство також ведуть проти начальника відділу нагляду обласного МНС по місту Кемерово Григорія Терентьєва та інших осіб.

За версією слідчих, чиновники МНС в порушення федерального закону «не запланували і не провели в період 2017-2018 років перевірку дотримання вимог пожежної безпеки» торговельно-розважального центру «Зимняя вишня».

Також Мамонтова підозрюють в розкраданні понад 1,8 мільйона рублів з Головного управління обласного МНС.

Раніше у російському Кемерові розпочали демонтаж одного з будинків, що входять до комплексу торгово-розважального центру «Зимняя вишня».

25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа, загинули 60 людей. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile