21-річного студента, який п'яним подзюрив на портрети героїв Небесної Сотні, відрахували з університету. Прохання щодо його дисциплінарного стягнення направив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Про це Геращенко повідомив у Facebook.

«Студент, що осквернив пам'ятник Героям Небесної сотні, справивши на нього природну потребу, наказом ректора Державного університету телекомунікацій ... відрахований з університету», ㅡ написав Геращенко.

У заяві до ректора навчального закладу заступник глави МВС вказав, що інцидент викликав великий суспільний резонанс та обурення. 

23 жовтня правоохоронці затримали студента. Поліція порушила проти нього кримінальне провадження за статтею 296 (Хуліганство), санкція якої передбачає 3 види покарання: штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-34 тисячі гривень), арешт до шести місяців або обмеження волі до пʼяти років.

Що цьому передувало?

Ввечері 21 жовтня на Facebook-сторінці «Киев Оперативный» виклали відео, на якому видно чоловіка, який ходить від одного портрета до іншого й справляє малу природну потребу. 

Як повідомила 22 жовтня поліція Києва, про відео їм розповіли представники волонтерської групи. На місце події виїхали правоохоронці, які опитали можливих свідків і вивчили місце інциденту.

Алею Героїв Небесної Сотні створили у 2014 році на частині вулиці Інститутської, що йде від Майдану Незалежності до вулиці Ольгинської. Алея пішохідна, на більшій її частині обабіч встановлені пам'ятні знаки, пам'ятники та меморіали на честь героїв Небесної Сотні.

Поділитись: