Світ

Голова лейбористської партії Британії вимагає ухвалити проти РФ закон Магнітського

14 березня, 2018 15:20
Світ/Голова лейбористської партії Британії вимагає ухвалити проти РФ закон Магнітського
Зберегти
Вигляд
Голова лейбористської партії Великої Британії Джеремі Корбін вимагає від парламенту ухвалити проти РФ закон Магнітського.

Голова лейбористської партії Великої Британії Джеремі Корбін вимагає від парламенту ухвалити проти РФ закон Магнітського.

Про це він сказав на під час виступу перед парламентом 14 березня.

Раніше повідомлялося, що Британія у координації з США та Канадою може запровадити власний «Список Магнітського» проти російських чиновників, підозрюваних у корупції та шахрайстві.

Дискусії щодо «Списку Магнітського» активізувалися у Британії після того, як 4 березня у містечку Солсбері знайшли отруєним екс-розвідника РФ Сергія Скрипаля.

«Список Магнітського» — персональні санкції проти низки російських чиновників, яких підозрюють у порушеннях прав людини та корупції, а саме у причетності до одного з найбільших в історії Росії розкрадань бюджету.

Йдеться про суму у 230 мільйонів доларів, виведених з бюджету Росії у результаті махінацій з компаніями Hermіtаge Capital — інвестиційного фонду, заснованого британським фінанситом Вільямом Браудером. Саме ці махінації і розкрив юрист фонду Сергій Магнітський. У 2009 році він загинув у московському СІЗО після тривалого тиску з боку силовиків.

Пов`язані новини