УКРАЇНА

Глава Нацполіції про перевірку призовників у Львові: Не втручаємось у справи ЗСУ

5 листопада, 2017 00:01
УКРАЇНА/Глава Нацполіції про перевірку призовників у Львові: Не втручаємось у справи ЗСУ
Зберегти
Вигляд
Інформація про те, що співробітники поліції разом з військовими у Льові влаштували перевірку хлопців призовного віку, не відповідає дійсності.

Інформація про те, що співробітники поліції разом з військовими у Льові влаштували перевірку хлопців призовного віку, не відповідає дійсності.

Про це у Facebook повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв.

«Поліціянти влаштовують облави, забирають хлопців до армії, не дозволяючи навіть філіжанку кави допити, а якщо серйозно, подібні заяви — це ворожа провокація. Поліція ніколи не втручається у справи збройних сил. І тому подібні заяви не відповідають дійсності», — повідомив він.

Також він спростував інформацію щодо нібито примусового призиву до армії.

«Це чистої води провокація, спрямована на дискредитацію дій поліції та всієї правоохоронної системи», — додав Князєв.

Водночас, як повідомляє «Радіо Свобода», у поліції Львова заявили, що їхні співробітники були присутні під час подій біля клубу «Парадокс», і «їх викликали туди представники військкомату і військової прокуратури».

Прес-офіцер управління зв'язків з громадськістю ЗСУ Юзеф Венскович у коментарі «Українській правді» повідомив, що організатори так званих рейдів маніпулюють обов'язками Збройних сил.

Вночі 4 листопада біля нічного клубу «Парадокс» у Львові у молодих людей призовного віку військові перевіряли документи. Повідомлялось, що на місці були присутні поліцейські.

Крім того, люди у формі намагалися потрапити і до самого закладу, еле їх не пустили охоронці.

Нагадаємо, у ніч на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу Jugendhub у Шевченківському районі. Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками.

32 відвідувачів було доставлено до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу.  Зі свого боку, очевидці повідомляли, що правоохоронці під час рейду застосовували силу. 

12 затриманих під час рейду у нічному клубі відправлять на службу до армії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З танцполу до військкомату: що сталось під час рейду до нічного клубу Києва

 

Пов`язані новини