УКРАЇНА

Голова транспортного комітету Дубневич заперечив обшуки у себе через справу «Укрзалізниці»

16 листопада, 2017 21:05
УКРАЇНА/Голова транспортного комітету Дубневич заперечив обшуки у себе через справу «Укрзалізниці»
Зберегти
Вигляд
Голова парламентського комітету з транспорту Ярослав Дубневич заперечує обшуки у себе у справі про корупцію в «Укрзалізниці», про які раніше повідомив міністр Омелян.

Голова парламентського комітету з транспорту Ярослав Дубневич заперечує обшуки у себе у справі про корупцію в «Укрзалізниці», про які раніше повідомив міністр Омелян.

Про це Дубневич повідомив у Facebook.

«Жодного обшуку у мене та у моїх громадських приймальних не відбувалось та не відбувається. Всі мої помічники працюють в нормальному, звичному режимі», — написав він.

Раніше міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив, що правоохоронці проводять обшуки у справі про корупцію в «Укрзалізниці».

За його словами, «підозрюються громадяни Дубневичі, Михальчук, Костюк і інша весела гоп-компанія».

Брати Ярослав та Богдан Дубневичі — народні депутати України. Ярослав Дубневич — голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту. Сергій Михальчук — член правління ПАТ «Укрзалізниця». Михайло Костюк — генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Ярослав Дубневич задекларував 8,23 млн. доларів, 2,78 млн. євро та 5 млн. грн. готівкових коштів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відбувається із «Укрзалізницею»?

Раніше прокуратура провела обшуки в офісах «Укрзалізниці». Крім того, повідомлялось, що НАБУ відкрило 14 справ про корупцію на 635 млн на «Укрзалізниці».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини