Ідеться про конфлікт Шабуніна з блогером Всеволодом Філімоненком.

Правоохоронці готують підозру голові Центру протидії корупції Віталієві Шабуніну за статтями про «погрозу та побиття журналіста».

Про це повідомляє громадської організації «Центр протидії корупції» з посиланням на слідчого, який розслідує справу.

Ідеться про конфлікт Шабуніна з блогером Всеволодом Філімоненком, який є помічником депутата від «Радикальної партії» Сергія Мельничука.

Саму підозру вручатимуть завтра в Дніпровському відділку Нацполіції. Завтра ж суд обиратиме запобіжний захід для Шабуніна — особисте зобов’язання або арешт. Голові правління ЦПК загрожує обмеженням або позбавленням волі на строк до п’яти років.

За інформацією ЦПК, на врученні підозри наполягають прокурори, зокрема, процесуальний керівник у справі — Руснак Дмитро Олегович.

Натомість, за словами юристки Центру протидії корупції Олени Щербан, після удару Шабуніна Філімоненко сам викликав швидку, але від госпіталізації та допомоги лікарів відмовився. Журналісти були свідками відмови і зафіксували її на відео.

«Слідство так і не з’ясувало дві ключові речі: чому раптом слідчі вважають провокатора — журналістом, і, власне, звідки взялася «середня тяжкість» ушкоджень», — пояснює Олена Щербан.

Нагадаємо, 8 червня в Шабуніна стався конфлікт з Філімоненком. Це сталося біля військомату, куди Шабунін прийшов за повісткою. Філімоненко підійшов до Шабуніна, щоби взяти коментар, після чого Шабунін ударив його. За словами Філімоненка, він нібито спитав Шабуніна про те, чому той «не воює в АТО». 

Віталій Шабунін пояснив, що вдарив Філімоненка за те, що той у провокативній формі образив членкиню правління організації Олександру Устинову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Раді намагаються дискредитувати антикорупційні громадські організації — «Центр протидії корупції». 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: