Голові правління «Центру протидії корупції» Віталію Шабуніну змінили інкриміновану статтю у зв'язку зі зверненнями громадськості та ЗМІ щодо невідповідності статусу журналіста Всеволода Філімоненка, у побитті якого підозрюють Шабуніна

Голові правління «Центру протидії корупції» Віталію Шабуніну змінили інкриміновану статтю у зв’язку зі зверненнями громадськості та ЗМІ щодо невідповідності статусу журналіста Всеволода Філімоненка, у побитті якого підозрюють Шабуніна.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Зазначається, що Шабуніну повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 122 КК України — в «умисному спричиненні тілесного ушкодження середньої тяжкості».

Раніше Шабуніну інкримінували побиття журналіста — за частиною 2 ст. 345-1 КК України, фігурантам якої загрожує до 5 років в'язниці.

«Враховуючи звернення до правоохоронних органів представників ЗМІ та громадськості щодо невідповідності потерпілого статусу журналіста, стаття щодо заподіяння тілесних ушкоджень у зв’язку здійсненням ним професійної діяльності наразі не інкримінується», — повідомили в прокуратурі.

Водночас, у відомстві зазначили, що перевірять причетність потерпілого до журналістської діяльності.

Як відомо, ідеться про конфлікт Шабуніна з блогером Всеволодом Філімоненком, який є помічником депутата від «Радикальної партії» Сергія Мельничука.

За даними прокуратури, Шабунін вдарив Філімоненка у червні цього року у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анти-антикорупціонери: хто і як бореться з Центром протидії корупції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: