Головний редактор інтернет-видання «Страна» Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрійської республіки

Головний редактор інтернет-видання «Страна.ua» Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрійської республіки. 

Про це ідеться у зверненні видання до президента України. 

Зазначається, що Гужва виїхав до Австрії після того, як у нього закінчився термін запобіжного заходу, визначеної судом, і він отримав право залишити Україну.

«Ігор Гужва залишається головним редактором видання і продовжує керувати «Страна.ua» з-за кордону», — ідеться у заяві. 

Сам Гужва у своєму зверненні заявив, що проти нього відкрито 5 кримінальних проваджень, які можуть передбачати до 7 років позбавлення волі. За його словами, усі провадження проти нього мають політичний характер у зв'язку із професійною діяльністю і отримали «добро» президента Петра Порошенка. 

Також Гужва зазначив, що у процесі отримання політичного притулку у Відні йому допомагає юрист, екс-чиновник Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов

Нагадаємо, головного редактора «Страна.ua» затримали 22 червня в Києві. Також у редакції видання пройшли обшуки, було вилучено флеш-накопичувач, на якому нібито знаходилися документи, що містять держтаємницю.

Гужву підозрюють у вимаганні хабаря 20 тисяч доларів за нерозголошення інформації. 

ДИВІТЬСЯ: ГПУ оприлюднила оперативне відео у справі головреда «Страна.ua» Гужви

27 червня Гужва вийшов із СІЗО під заставу в розмірі 544 тисячі гривень.

Поділитись: