УКРАЇНА

Голову ЦК «Азов-Крим» Краснова залишили під вартою

УКРАЇНА/Голову ЦК «Азов-Крим» Краснова залишили під вартою
Зберегти
Вигляд

Апеляційний суд міста Києва залишив голову ЦК «Азов-Крим» Станіслава Краснова під вартою.

Адвокат Краснова Андрій Мамалига вважає, що у обвинувачення нема доказів того, що його підзахисний «тікатиме або чинитиме тиск на свідків». Окрім того, результати фонографічної експертизи у справі захисник назвав «суперечливими», передає кореспондент Громадського.

«Сьогодні Апеляційний суд усунув істотне порушення процесуального права, яке було допущене при розгляді справи суддею Циктичем. Це порушення стосується того, що Циктич (суддя Шевченківського суду – ред.) був призначений не автоматизованою системою. Всі інші порушення, на які звертала увагу сторона захисту, залишилися непочутими», — додав адвокат.

Слід зазначити, що прокурор Андрій Сваток також не наполягав на продовженні тримання Краснова під вартою. За його словами, тримання «азовця» під домашнім арештом не завадить продовжити розслідування справи.

Водночас, обвинувачення попросило суд надати більше часу для продовження розслідування справи. Прокурор пояснив, що необхідно провести ще понад 15 експертиз.

Нагадаємо, в ніч на 28 лютого СБУ затримала голову цивільного корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова.

СБУ звинувачує Краснова у передачі списків полку «Азов» російській стороні та підготовці вбивства активіста блокади Криму. Служба безпеки також оприлюднила запис розмови, в якому Краснов нібито спілкується з російським куратором.

Тоді представник цивільного корпусу «Азову» Олександр Алфьоров заявив, що передача списків відбулася внаслідок хакерської атаки на системи МВС.

12 квітня Апеляційний суд Києва залишив «азовця»  під вартою. На знак протесту сам Краснов оголосив голодування поки його не звільнять або хоча б не змінять запобіжний захід на більш м'який. Однак, 11 травня він припинив голодування

26 квітня Шевченківський райсуд Києва продовжив арешт Краснова до 24 червня.

Пов`язані новини