Війна

«Голову виборчої дільниці» незаконного референдуму за «ЛНР» засудили до 5 років

4 травня, 2018 11:31
Війна/«Голову виборчої дільниці» незаконного референдуму за «ЛНР» засудили до 5 років
Зберегти
Вигляд
Так званого «голову виборчої дільниці» незаконного референдуму на підтримку «ЛНР» заочно засудили до 5 років позбавлення волі.

Так званого «голову виборчої дільниці» незаконного референдуму  на підтримку «ЛНР» заочно засудили до 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Генеральна прокуратура.

Слідство встановлено, що на початку травня 2014 року мешканець міста Щастя Новоайдарського району Луганської області очолив виборчу дільницю по проведенню так званого «референдуму».

Виконуючи обов’язки «голови виборчої комісії», чоловік організував роботу дільниці, розподіляв обов’язки між її членами, які займалися складанням списків виборців, питаннями видачі бюлетенів, а також підрахунком голосів.

«Оскільки вказаний громадянин наразі переховується від органів слідства та суду на непідконтрольній території Луганської області, на підставі ухвали слідчого судді стосовно нього проведено процедуру спеціального досудового розслідування», — йдеться у повідомленні.

Новоайдарський районний суд Луганської області визнав винним його у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України («Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене за попередньою змовою групою осіб») та засудили до 5 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що Старобільський районний суд Луганської області продовжив термін дії запобіжного заходу екс-депутату від «Партії регіонів» Олександру Єфремову ще на 2 місяці до 24 червня включно.

Нагадаємо, Апеляційний суд Луганської області залишив у силі вирок суду щодо російського військовослужбовця Віктора Агєєва в вигляді 10 років позбавлення волі.

 

Пов`язані новини