Війна

Суд залишив в силі вирок російському військовому Агєєву

6 квітня, 2018 11:53
Війна/Суд залишив в силі вирок російському військовому Агєєву
Зберегти
Вигляд
Апеляційний суд Луганської області залишив у силі вирок суду щодо російського військовослужбовця Віктора Агєєва в вигляді 10 років позбавлення волі.

Апеляційний суд Луганської області залишив у силі вирок суду щодо російського військовослужбовця Віктора Агєєва в вигляді 10 років позбавлення волі.

Про це повідомив його адвокат Віктор Чевгуз.

«Щойно повернувся з Сєвєродонецька, де вчора відбулося засідання Апеляційного суду Луганської області у кримінальній справі стосовно росіянина Віктора Агєєва. На жаль, судді не дослухалися до аргументів захисту та вирок Новоайдарського районного суду залишили в силі», — написав він.

За його словами, рішення Апеляційного суду не задовольняє ні його, ні Агеєва, тому на наступному тижні має намір подати касаційну скаргу до Верховного суду України.

Адвокат нагадав, що Агєєва засудили за ч.1 ст.263 («придбання та носіння вогнепальної зброї і боєприпасів без передбаченого законом дозволу») та ч.1 ст.258-3 («створення терористичної групи чи терористичної організації») Кримінального кодексу.

«Вирок набув чинності і, теоретично, його можуть відправити в одну з колоній для відбування покарання», — додав захисник.

Російського військового Агеєва засудили в Україні до 10 років ув'язнення. 

У червні 2017-го року військові ЗСУ знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 людей, один з яких мешканець Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

У Росії після цього повідомили, що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін. Але фінальні списки досі не узгоджені, повідомляв представник ОБСЄ Тоні Фріш.

ДИВІТЬСЯ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Пов`язані новини