Суддя Оболонського районного суду Владислав Дев’ятко, який є головуючим у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

Суддя Оболонського районного суду Владислав Дев’ятко, який є головуючим у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича, успішно пройшов кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді.

Про це повідомляє прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

«30 липня 2018 року на засіданнях колегій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України проводилися співбесіди та визначалися результати кваліфікаційного оцінювання 38 суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді», — йдеться у повідомленні.

Відповідно до оприлюднених результатів, 32 суддів відповідають займаній посаді і лише один — ні. В оцінюванні ще 5 суддів оголошено перерву.

Дев’ятко набрав 756,875 бала та успішно пройшов оцінювання. Для того, аби залишитися на посаді, суддям потрібно набрати щонайменше 670 балів.

Нагадаємо, 25 березня 2018 року Громадська рада доброчесності заявила, що більше не оцінюватиме суддів. На думку ГРД, Вища кваліфікаційна комісія суддів України влаштовує суддям «псевдоперевірку їхнього професійного рівня та доброчесності».

Член Громадської ради доброчесності Михайло Жернаков заявив, що кваліфікаційне оцінювання суддів не має сенсу без співпраці Вищої кваліфікаційної комісії з Громадською радою доброчесності, а також без повернення до нормальних умов оцінювання суддів.

Раніше співкоординаторка Громадської ради доброчесності заявляла, що недоброчесні судді очолили Верховний суд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що не так із конкурсом до Верховного суду?

Як повідомлялося, Верховний суд України відмовився перевести справу про державну зраду екс-президента Віктора Януковича з Оболонського районного суду Києва до іншого та забезпечити його участь у засіданнях

30 липня адвокати у справі держзради Віктора Януковича не прийшли на суд, засідання перенесли на вівторок 31 липня.

Раніше повідомлялося, що суд у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича перейшов до судових дебатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікача Віктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Оболонський районний суд Києва призначив судові дебати у справі за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді на 30 і 31 липня.

Поділитись: